دم دم پادوک با امضا همایون نصیری

نا موجود

دم دم پادوک مدل امضا دار همایون نصیری

این ساز اولین بار در سال 1379 توسط حبیب مفتاح بوشهری،نوازنده شهیر و توانای سازهای کوبه ای معرفی و استفاده گردید. دم دم  دارای صدای باس ویژه و منحصر به فردی میباشد.طراحی این ساز به صورت دمامی ایستاده و پایه دار بوده که تنها یک طرف آن دارای پوست میباشد و مشابه دمام پوست و طناب کشی میشود.
بدنه ساز عموما از جنس چوب یا فلز میباشد که برای پوست کشی آن به فراخور صدایی که نوازنده مد نظر دارد از پوست گوساله مودار یا بدون مو استفاده میشود.این ساز در سال های اخیر توانسته است جایگاه ویژه ای در بین نوازندگان کوبه ای پیدا کند که به جرات میتوان گفت نوازنده چیره دست سازهای کوبه ای ((همایون نصیری)) نقش بسزا و ویژه ای در معرفی آن داشته است.

دم دم به علت شیوه ساخت سنتی و استفاده از طناب و چمبره برای پوست کشی دارای فرم زیبا و بی نظیری میباشد و تا امروز سازندگان بسیاری مخصوصا در جنوب کشور به تولید و ارتقاء این ساز پرداخته ان.با توجه به اینکه کوک نمودن مجدد ساز نیاز به تبحر و مهارت خاصی دارد و اکثر نوازندگان اشنا به این شیوه نمیباشند،کمپانی پادوک بر آن شد با کمک و راهنمایی آقای همایون نصیری و با حفظ اصالت ظاهری و بومی سا،تغییرات کوچکی در راستای بهینه نمودن ساختار صنعتی ساز اعمال نماید.

این ساز به واسطه 6 عدد مهره سایز 12 کوک میشود و همچنین دارای چمبره چوبی جهت دوام بهتر پوست و راحتی نوازندگی است.همچنین دارای 3 پایه فلزی نیز میباشد که همانند فلورتام قابلیت تغییر اندازه دارد.

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

 • مشتریان وفادار

  با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید
 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم
 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
 • خرید اقساطی این کالا

  برای خرید این کالا به صورت اقساطی به بخش فروش اقساط رفته یا با فروشگاه در اتباط باشید

محصولات مشابه