Ara Lakota Limited

قیمت با تماس

فلوت سرخپوستی آرا مدل Limited Edition

فلوت سرخپوستی یا فلوت بومیان آمریکا با نام های Native American flute - N.A.F - Lakota Flute - Kiowa Flute - Love Flute - courting Flute - North American Flute - Plain Flute و..... شناخته میشود

فلوت سرخپوستی قدمتی طولانی دارد و حتی بعضی عقیده دارند که این ساز سومین ساز شناخته شده توسط بشر است و آن را به فلوت های استخوانی یافت شده با قدمت 60 هزار سال نسبت میدهند.ولی با استناد به شواهد تاریخی میتوانیم بگوییم منبع صحیحی از چگونگی طراحی و طرز ساخت این ساز تا سال 1823 در دست نبوده است.

فلوت سرخپوستی از دیرین تا به امروز به شکل های متفاوتی ساخته شدهاست که در کوک های مختلف و متریال مختلف بوده است.این فلوت های متوانند از 2 تا 8 سوراخ داشته باشند .این ساز ها در کوک های مختلف بومی ساخته میشود.این ساز به صورت مینور پنتاتونیک است که نوازنده با مهارت میتواند فواصل دیاتونیک و کروماتیک را بر روی آن بنوازد.

کمپانی آرا اینسترومنت تنها تولید کننده سازهای بومی بادی به تولید این ساز پرداخته است.سازهای این کمپانی از نظر کیفیت و صدا کاملا قدرت رقابت با برند های خارجی را نیز دارد.همچنین این سازها به دلیل دستساز بودن از کیفیت خاصی برخوردار هستند.

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

 • مشتریان وفادار

  با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید
 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم
 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
 • خرید اقساطی این کالا

  برای خرید این کالا به صورت اقساطی به بخش فروش اقساط رفته یا با فروشگاه در اتباط باشید

محصولات مشابه