فروشگاه اینترنتی نوامارکت

فروشگاه اینترنتی نوامارکت بزرگترین مرجع تخخصی سازهای کوبه ای در ایران است.این سایت فعالیت خود را در سال 1394 آغاز کرده و همواره سعی بر این داشته تا راحتی و کیفیت را برای نوازندگان رقم بزند.نوامارکت نمایندگی رسمی اکثر کالاهای باکیفیت ایرانی از جمله دویک ، پادوک ، نوا و .... را دارد. همچنین نمایندگی فروش محصولاتی همچون ال پی ، اشلاگورک ، ماینل ، سلا ، استگ ، متال ساند ، رمو ، مپکس ، ویکفرت ، مکستون ، ای جی و .. را از شرکت های وارد کننده دریافت کرده است.

نوامارکت خرید ساز را با شرایط ویژه از جمله نقد و بررسی کالا ، مشاهده نمونه صدا ، خرید به صورت اینترنتی و از طریق درگاه پرداخت امن و ارسال درب محل را فراهم کرده است تا مشتریان و نوازندگان محترم در کمترین زمان و صرف نکردن وقت اضافه در بازار سنتی کالای مورد نظر را با کیفیت بالا دریافت کنند.

نوامارکت دارای نماد اعتماد 2 ستاره از سوی وزارت صنعت ، معدن و تجارت میباشد که پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین این مرکز اعطا شده است و تمامی فروشگاه های اینترنتی دارای نماد به صورت مدام تحت بررسی این سازمان قرار میگیرند.

تمامی محصولات قرار داده شده  در وبسایت توسط کارشناسان ما از نظر کیفیت مورد بررسی قرار گرفته و پس از تایید نهایی اماده فروش برای علاقه مندان شده است.نوامارکت اصالت کالاهای خود را تایید و در صورت مغایرت با مشخصات و اطلاعات داخل سایت محصول را پس و تمامی وجه دریافت شده را عودت میدهد.

تمامی فعالیت های این فروشگاه تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.