سوالات متداول

1-چرا باید برای خرید ثبت نام کنیم؟

پاسخ:شاید پروسه ثبت نام در سایت کمی زمان بر باشد اما برای ارسال محصول به مکان درست و رخ ندادن مشکل در ارسال نیاز به تمامی اطلاعات شخصی صاحب سفارش میباشد.

توجه:تمامی اطلاعات شخصی کاربران به صورت محرمانه نزد نوامارکت میماند و جای نگرانی برای وارد کردن اطلاعات در سایت وجود ندارد.

2-دوست دارم از نوامارکت خرید کنم اما هنوز نسبت به خرید اینترنتی اعتماد کامل ندارم،چگونه مطمئن باشم پس از سفارش محصول ارسال میشود؟

پاسخ: علاوه بر سابقه ، تجربه و محتوای غنی وب سایت نوامارکت، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت نوامارکت با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

3-آیا می‌‏توانم کالاهایی که موجود نیستند را سفارش بدهم؟

پاسخ:  خیر، در حال حاضر تنها کالاهایی امکان سفارش گذاری دارند که در سایت نوامارکت با وضعیت موجود و همراه با قیمت مشخص شده‌‏اند.

4-بعد از ثبت سفارش، برای اطمینان از پردازش آن باید با نوامارکت تماس بگیرم؟

پاسخ:  خیر، پس از انجام مراحل خرید و ثبت سفارش، پردازش سفارش شما به صورت خودکار از طریق ایمیل اطلاع‏ رسانی خواهد شد و در صورتی که نیاز باشد کارشناسان فروش نوامارکت با شما تماس خواهند گرفت.

5-می‏‌توانم سفارشم را تلفنی ثبت کنم؟

پاسخ:  خیر، به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏باید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند.

6-مبلغ سفارشم را چگونه می‏‌توانم پرداخت کنم؟

پاسخ:  همگی کاربران نوامارکت می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت نوامارکت، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

7-با استفاده از کارت کدام بانک‌ها می‌توان هزینه سفارش را اینترنتی پرداخت کرد؟

پاسخ:  شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت نوامارکت، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

هم اکنون بانک‌های آینده، اقتصاد نوین، پارسیان، پاسارگاد، پست بانک، تجارت، توسعه صادرات، رفاه، سامان، سپه، سرمایه، سینا، صادرات، صنعت و معدن، کارآفرین، کشاورزی، مسکن، ملت، ملی، دی، انصار، قرض‌الحسنه مهر ایران، رسالت، ایران زمین، گردشگری، حکمت ایرانیان، توسعه تعاون، قوامین، بانک شهر و موسسه اعتباری توسعه در شبکه شتاب فعال هستند.