Zoom ARQ AR-96

درام ماشین زوم مدل ARQ AR-96

کمپانی زوم یکی از بزرگترین تولیدکنندگان رکوردر ، دوربین و تجهیزات مرتبط با ضبط صدا و موسیقی است که همیشه در تولید محصولات خود نهایت کیفیت را در نظر گرفته است.

یک استودیو قدرتمند در دستان شما ! این شعاری است که کمپانی بزرگ زوم برای این محصول در نظر گرفته است.این محصول در نگاه اول یک درام ماشین ساده به نظر میرسد که کمی ظاهر عجیبی دارد.اما اینطور نیست!

این دستگاه قابلیت های فراوانی در بر دارد که میتوانید در ادامه متن مطالعه فرمایید.

نا موجود  

در انبار موجود نیست

سفید - مشکی
حرفه ای
32
2
2
 • Bass Station And Ring Controller

  این دستگاه در مرحله اول یک استودیو کامل است که دارای یک دستگاه پردازش با قابلیت خواندن رم SD و خروجی و ورودی است و همچنین دارای یک رینگ پد که درواقع یک کنترلر حرفه ای است و قسمت قابل توجه این کنترلر بیسیم بودن آن است.

  این دستگاه دارای 468 صفحه صدایی و 70 دسته صدایی است،همچنین دارای ورودی و خروجی با کیفیت و پورت USB میباشد.

  یکی دیگر از کارهای جالب توجه این دستگاه قابلیت پذیرش سمپل و لوپ های دلخواه شما توسط SD کارت میباشد

  The Only Drum Machine For Performes

  این دستگاه یک درام ماشن کامل است.شما میتوانید از این دستگاه در تولید موسیقی به راحتی استفاده کنید.این دستگاه دارای قابلیت اجرا به صورت زنده را به شما میدهد و شما میتوانید بدون نیاز به هرگونه گجت اضافه توسط این دستگاه تولید موسیقی کنید.این قابلیت مناسب برای اجرای زنده هم میباشد و شما به راحتی متوانید با این دستگاه موسیقی های خود را اجرا و یا ضبط کنید.

  It's Circular Sequenser - No Coumputer Necessary

  اما به اینجا خطم نمیشود.Zoom ARQ AR-96 یک سکونسر کامل است و شما میتوانید صداهای مورد نظر خود را با کوچک ترین جرییات تولید و استفاده کنید.یکی از مهم ترین بخش های این کار بی نیاز بودن شما به گجت اضافه مانند کامپیوتر و تبلت است اما شرکت زوم برای راحت بودن مصرف کننده برنامه ای جامع و کاملا رایگان را در اختیار نوازنده قرار میدهد که میتوانید با اتصال دستگاه به کامپیوتر از آن استفاده کنید.

  It's Looper

  Zoom ARQ AR-96 یک لوپر کاملا حرفه ای است.شما میتوانید تمامی لوپ های مورد نظر خود را داخل این دستگاه بریزید و به اجرای انها بپردازید همچنین میتوانید آنها را ویرایش و سینک کنید,قابلیت ویرایش شامل سرعت ، ترنسپوز ، افکت گذاری و .... می باشد.

  Controller

  کنترلر این دستگاه دارای قابلیت های فراوانی است.یکی از انها قابلیت داشتن 32 پد با اجرای 32 نور متفاوت است.این امکان خارج از زیبایی به نوازنده اجازه میدهد صداهای مورد نظر را به وسیله این رنگ ها دسته بندی کند و همچنین قابلیت رقص نور برای زیبایی را به شما میدهد.

  شما میتوانید از این کنترلر به عنوان یک ساز استفاده کنید و ان را در دست بگیرید  روی موسیقی خود ساز بزنید.یکی دیگر از کارایی های این کنترلر داشتن دکمه های میانبر دستگاه روی خود کنترلر است که استفاده از این دستگاه را آسانتر کرده است.

  در نهایت این دستگاه قابلیت هایی بیش از این را در بر دارد که میتوان گفت استفاده از این دستگاه یکی از بهترین تجربه های یک نوازنده و آهنگساز است.

  ویژگی های کلی محصول :

  • درام ماشین ، سکونسر ، سینتی سایزر ، لوپر ، لانچ پد و میدی کنترلر در یک دستگاه
  • دارای 468 صدا درام و ساز های مختلف ، 70 دسته سینتی سایرز ، و افکت های دیجیتالی
  • دارای کنترلر بی سیم جهت استفاده به صورت دستی و قابل ویرایش در برنامه میزبان
  • 96 درجه حساسیت صدا و 160 برنامه تغییر و اجرای نور
  • دارای قابلیت Play / Stop / Rec و خاموش و روشن کردن افکت
  • استفاده از 5 افکت برای هر یک از پد ها
  • استفاده ار کنترلر به عنوان افکتور به وسیله چرخاندن دست
  • دارای میکسر کامل جهت تغییر شدت صدا و همچنین سولو کردن لایه ها
  • قابلیت ترنسپوز ، سویینگ ، کوانتایز
  • ذخیره و اجرای سمپل توسط SD کارت
  • تغییر تمپو و سرعت اهنگ
  • ادیت لوپ های

  و امکانات دیگر......