Zoom H6

رکوردر زوم مدل H6

امروزه ضبط صدا در محیط های مختلف یک امر بسیار مهم است.ضبط صدا در جاهای خاص در بعضی مواقع یک الزام به شمار میرود ولی جابجایی تجهیزات صدا کمی سخت و حتی غیر ممکن است.

کمپانی زوم یکی از بزرگترین کمپانی های جهان در زمینه تجهیزات ضبط صدا و موسیقی است که اکثر محصولات خود را به رکوردر اختصاص داده است.

هندی رکوردر زوم مدل H6 یکی از بهترین رکوردر های موجود در بازار جهانی است که تمامی نیاز های شمارا برآورده میکند.این رکوردر دارای 1 میکروفن XY با قابلیت تنظیم درجه و یک میکروفن omnidirectional میباشد که با پورت ECM به این رکوردر قدرتمند متصل می شوند.همچنین تمامی میکروفن های زوم با پورت ECM قابلیت ایتصال به این رکوردر را در بر دارند.این رکوردر دارای 4 ورودی XLR با قایلیت فانتوم پاور است و میتوانید میکروفن های حرفه ای را به این رکوردر نصب نمایید.

این رکوردر دارای سخت افزاری بسیار قدرت مند میباشد و قابلیت ویرایش و میکس صدارا در بر دارد.قابلیت EQ , Compress , Limiter و...... بخشی دیگر از اپشن های این دستگاه می باشد.

این رکوردر مناسب برای ضبط حرفه ای موسیقی ، خبرنگاری و .... میباشد.تمامی اطلاعات این دستگاه روی SD کارت ذخیره شده و قایلیت interface ( کارت صدا ) را به شما میدهد.همچنین قابلیت ضبط با فرمت Wav و MP3 در اختیار شما میگذارد.

4,200,000 تومان  

3,850,000 تومان  

حرفه ای
4
1
2.5 اینچ
Wav - MP3
USB - RC 3.5 - XLR