هدیه

با خرید این محصول هدیه های زیر برای شما ارسال خواهد شد
کاور ارا اینسترومنت کاور ارا اینسترومنت

Ara Lakota Standard

( )

فلوت سرخپوستی آرا مدل Standard Edition

فلوت سرخپوستی یا فلوت بومیان آمریکا با نام های Native American flute - N.A.F - Lakota Flute - Kiowa Flute - Love Flute - courting Flute - North American Flute - Plain Flute و..... شناخته میشود

فلوت سرخپوستی قدمتی طولانی دارد و حتی بعضی عقیده دارند که این ساز سومین ساز شناخته شده توسط بشر است و آن را به فلوت های استخوانی یافت شده با قدمت 60 هزار سال نسبت میدهند.ولی با استناد به شواهد تاریخی میتوانیم بگوییم منبع صحیحی از چگونگی طراحی و طرز ساخت این ساز تا سال 1823 در دست نبوده است.

فلوت سرخپوستی از دیرین تا به امروز به شکل های متفاوتی ساخته شدهاست که در کوک های مختلف و متریال مختلف بوده است.این فلوت های متوانند از 2 تا 8 سوراخ داشته باشند .این ساز ها در کوک های مختلف بومی ساخته میشود.این ساز به صورت مینور پنتاتونیک است که نوازنده با مهارت میتواند فواصل دیاتونیک و کروماتیک را بر روی آن بنوازد.

کمپانی آرا اینسترومنت تنها تولید کننده سازهای بومی بادی به تولید این ساز پرداخته است.سازهای این کمپانی از نظر کیفیت و صدا کاملا قدرت رقابت با برند های خارجی را نیز دارد.همچنین این سازها به دلیل دستساز بودن از کیفیت خاصی برخوردار هستند.

به زودی  

در انبار موجود نیست

100g
چوب و چرم
نسبت به نوع چوب متغیر است
نسبت به نوع ساز متغیر است
نیمه حرفه ای
ایران
قبل از خرید برای انتخاب رنگ و گام صدایی با فروشگاه هماهنگ کنید