Ara Lakota Drone

به زودی

فلوت سرخپوستی آرا مدل Drone

فلوت سرخپوستی یا فلوت بومیان آمریکا با نام های Native American flute - N.A.F - Lakota Flute - Kiowa Flute - Love Flute - courting Flute - North American Flute - Plain Flute و..... شناخته میشود

فلوت سرخپوستی قدمتی طولانی دارد و حتی بعضی عقیده دارند که این ساز سومین ساز شناخته شده توسط بشر است و آن را به فلوت های استخوانی یافت شده با قدمت 60 هزار سال نسبت میدهند.ولی با استناد به شواهد تاریخی میتوانیم بگوییم منبع صحیحی از چگونگی طراحی و طرز ساخت این ساز تا سال 1823 در دست نبوده است.

فلوت سرخپوستی از دیرین تا به امروز به شکل های متفاوتی ساخته شدهاست که در کوک های مختلف و متریال مختلف بوده است.این فلوت های متوانند از 2 تا 8 سوراخ داشته باشند .این ساز ها در کوک های مختلف بومی ساخته میشود.این ساز به صورت مینور پنتاتونیک است که نوازنده با مهارت میتواند فواصل دیاتونیک و کروماتیک را بر روی آن بنوازد.

کمپانی آرا اینسترومنت تنها تولید کننده سازهای بومی بادی به تولید این ساز پرداخته است.سازهای این کمپانی از نظر کیفیت و صدا کاملا قدرت رقابت با برند های خارجی را نیز دارد.همچنین این سازها به دلیل دستساز بودن از کیفیت خاصی برخوردار هستند.

تولیدکننده

  هدیه

  با خرید این محصول هدیه های زیر برای شما ارسال خواهد شد
  کاور ارا اینسترومنت کاور ارا اینسترومنت
  شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
  محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

  محصولات مشابه