نماد اعتماد الکترونیکی

آخرین اطلاعیه های فروشگاه

کاتالوگ

موجود بودن
وضعیت
سازنده

فروش ویژه

پایه سنج و های هت 10 محصول وجود دارد

 • ( 0 نظر )
  863,000 تومان

  پایه سنج مپکس مدل B600 مپکس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان درام و اکسسوری های درام در جهان است.این پایه های سیمبال بسیار مقاوم و محکم بوده و قابلیت نصب تمامی سنج ها را در بر دارد.همچنین دارای 2 بازو 360 درجه میباشد که به نوازنده اجازه تنظیم در تمام زوایا را می دهد.

  863,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  432,000 تومان

  نیم پایه مپکس مدل B60 مپکس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان درام و اکسسوری های درام در جهان است.این نیم پایه های سیمبال بسیار مقاوم و محکم بوده و قابلیت نصب تمامی سنج ها را در بر دارد.همچنین دارای بازو 360 درجه میباشد که به نوازنده اجازه تنظیم در تمام زوایا را می دهد.این پایه بدون کلمپ میباشد.

  432,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  100,000 تومان

  پد سنج واتر مدل دکمه ای نمد یا پد سنج یکی از مهم ترین اکسسوری های درام به شمار میرود که در به صدا در آمدن سنج نقش مهمی دارد.این پد های کمپانی واتر ساخت کشور آمریکا بوده و دارای آچر آلن جهت تنظیم دلخواه میزان شلی و سفتی سنج میباشد و همچنین دارای دکمه برای باز و بسته کردن میباشد.

  100,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  1,019,000 تومان

  پایه سنج مپکس مدل B800 مپکس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان درام و اکسسوری های درام در جهان است.این پایه های سیمبال بسیار مقاوم و محکم بوده و قابلیت نصب تمامی سنج ها را در بر دارد.همچنین دارای 2 بازو 360 درجه میباشد که به نوازنده اجازه تنظیم در تمام زوایا را می دهد.

  1,019,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  تماس با کارشناس این کالا

  ساخت چین پایه های بوم استگ مناسب برای کرش ، راید و اسپلش است و مناسب برای تمامی نوازندگان درام و پرکاشن میباشد. بسیار محکم و مقاوم بوده و تمامی سنج های موجود به راحتی برای این پایه قابل استفاده میباشد

  تماس با کارشناس این کالا
 • ( 0 نظر )
  تماس با کارشناس این کالا

  ساخت چین پایه های استگ مناسب برای کرش ، راید و اسپلش است و مناسب برای تمامی نوازندگان درام و پرکاشن میباشد. بسیار محکم و مقاوم بوده و تمامی سنج های موجود به راحتی برای این پایه قابل استفاده میباشد

  تماس با کارشناس این کالا
 • ( 0 نظر )
  به زودی

  ساخت چین این پایه سنج ها قابلیت اتصال به تمامی پایه ها را دارند و در عین حال توان نگهداری تمامی سنج و سیمبال ها را دارند.

  به زودی
 • ( 0 نظر )
  به زودی

  پایه سنج مپکس مدل B800BK مپکس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان درام و اکسسوری های درام در جهان است.این پایه های سیمبال بسیار مقاوم و محکم بوده و قابلیت نصب تمامی سنج ها را در بر دارد.همچنین دارای 2 بازو 360 درجه میباشد که به نوازنده اجازه تنظیم در تمام زوایا را می دهد.

  به زودی
 • ( 0 نظر )
  به زودی

  پایه های هت استگ مدل مشکی این پایه های هت ها دارای پدال قابل تنظیم میباشند.این پایه دارای رنگ مشکی و وزن بسیار مناسب برای جابجای است.به دلیل قیمت مناسب این پایه این مدل از پایه های کمپانی استگ یکی از محبوب ترین پایه ها به شمار میرود.

  به زودی
 • ( 0 نظر )
  به زودی

  پایه سنج و سیمبال استگ مدل Black پایه های استگ مناسب برای کرش ، راید و اسپلش است و مناسب برای تمامی نوازندگان درام و پرکاشن میباشد. بسیار محکم و مقاوم بوده و تمامی سنج های موجود به راحتی برای این پایه قابل استفاده میباشد

  به زودی