نماد اعتماد الکترونیکی

آخرین اطلاعیه های فروشگاه

کاتالوگ

موجود بودن
وضعیت

فروش ویژه

پایه تمپو و جیمبی 8 محصول وجود دارد

 • ( 0 نظر )
  230,000 تومان

  پایه تمپو مدل پرومکس امروزه در اجرا های زنده استفاده از پایه برای جیمبی و داربوکا بسیار مرسوم شده است.به همین دلیل به خاطر قیمت بالای محصولات خارجی تصمیم به تولید این محصول گرفتیم این پایه ها بسیار محکم و مقاوم بوده و قابلیت تنظیم ارتفاع و همچنین چرخش 360 درجه دارد.این پایه ها مناسب برای تمامی مدل های جیمبی و تمپو میباشد.

  230,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  1,800,000 تومان

  پایه جیمبی استگ مدلDJS پایه های جیمبی استگ یکی از حرفه ای ترین پایه های موجود در بازار میباشد.این پایه ها قابلیت تنظیم ارتفاع و همچنین چرخش را در بردارند تا نوازنده بتواند به صورت دلخواه ساز را تنظیم کنید.این پایه ها مناسب برای جیمبی ، داربوکا و ..... میباشد.

  1,800,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  1,250,000 تومان

  پایه جیمبی مدل DJ6723 پایه جیمبی و تمپو مناسب برای اجرا های زنده و نوازندگانی که علاقه مند به نواختن جیمبی و تمپو به صورت ایستاده هستند. این پایه دارای قابلیت تنظیم ارتفاع بوده و همچنین نسبت به اندازه ساز شما تنظیم میشود. دارای کمربند مخصوص برای محکم نگه داشتن ساز

  1,250,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  به زودی

  پایه های جیمبی برای نگهداری ساز و قرار دادن ساز در حالت نشسته. با استفاده از این پایه میتوان ساز را به صورت نشسته نواخت و صدای ساز به صورت شفاف خارج شود. این محصول را میتوانید از نوامارکت تهیه کنید.

  به زودی
 • ( 0 نظر )
  به زودی

  پایه تمپو و جیمبی مناسب برای نواختن ساز به صورت ایستاده و نشسته شما میتوانید با داشتن این پایه ساز را به صورت نشسته و یا ایستاده بنوازید.

  به زودی
 • ( 0 نظر )
  250,000 تومان

  پایه ضرب تمپو مدل پرومکس این روز های نواختن ضرب و تمپو بسیار هوادار پیدا کرده است و نوازندگان ساز های کوبه ای بسیار علاقمند به ترکیب این 2 ساز شده اند پایه های دوبل ضرب و تمپو بسیار کم جا و به صرفه است.این پایه ها بسیار محکم بوده و قابلیت تنظیم ارتفاع نیز دارند.

  250,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  توقف تولید

  ساخت ایران این روز های نواختن ضرب و تمپو بسیار هوادار پیدا کرده است و نوازندگان ساز های کوبه ای بسیار علاقمند به ترکیب این 2 ساز شده اند پایه های دوبل ضرب و تمپو بسیار کم جا و به صرفه است.این مدل پایه دارای قابلیت نصب تمپو و جیمبی و تمپو و ضرب را دارد و بسیار محکم و مقاوم است.

  توقف تولید
 • ( 0 نظر )
  به زودی

  پایه جیمبی جینباوو مدل Black Silver پایه های جیمبی جینباوو یکی از حرفه ای ترین پایه های موجود در بازار میباشد.این پایه ها قابلیت تنظیم ارتفاع و همچنین چرخش را در بردارند تا نوازنده بتواند به صورت دلخواه ساز را تنظیم کنید.این پایه ها مناسب برای جیمبی ، داربوکا و ..... میباشد.همچنین سنگینی این پایه و قدرت در الیاژ آن باعث شده این پایه به یکی از پایه های با...

  به زودی