نماد اعتماد الکترونیکی

آخرین اطلاعیه های فروشگاه

لیست محصولات این تولید کننده نوامارکت

در صفحه
 • ( 0 نظر )
  به زودی

  پنل اکوستیک نوا مدل A50  این پنل با طراحی انقلابی خود موثر برای استفاده تمامی فضاها است.به دلیل ترکیب علمی این پنل سطح ضخامت حفره ها  به این معنی است عملکرد جذب پنل در فاصله 1 متری بسیار کارامد است. پنل Flexi A70 بهترین عملکرد در فرکانس های میانی و بالا را به شما ارائه می دهد. پنل Flexi A70 معمولا در استودیوها به ویژه اتاق ضبظ و اتاق فرمان استفاده میشود....

  به زودی
 • ( 0 نظر )
  به زودی

  تایل اکوستیک نوا مدل Pyramidial تایل های هرمی یکی از بصرفه ترین و بهترین تحهیزات اکوستیک موجود در بازار است. این تایل ها از جذب فرکانسی بالایی برخوردار هستند و از طرفی به راحتی قابل نصب هستند. یکی از بزرگترین ویژگی های این محصول داشتن پستی و بلندی های ان (حالت هرمی) است که باعت جذب صدا های اضافه شده و در نتیجه صدایی شفاف و واقعی را به شما نشان میدهد.

  به زودی
 • ( 0 نظر )
  به زودی

  پنل اکوستیک مدل Mega Bass 30 بیس ترپ Super Bass یک راه حل بسیار ساده برای درمان از بین بردن صداهای اضافه (هوم) فرکانس های پایین است. این پنل باعث ان میشود که شما صدا را شفاف و واقعی بشنوید. این پنل بسیار عالی مناسب برای اتاق های فرمان و .... است.

  به زودی
 • ( 0 نظر )
  به زودی

  پنل اکوستیک نوا مدل A60  این پنل با طراحی انقلابی خود موثر برای استفاده تمامی فضاها است.به دلیل ترکیب علمی این پنل سطح ضخامت حفره ها  به این معنی است عملکرد جذب پنل در فاصله 1 متری بسیار کارامد است. پنل Flexi A60 بهترین عملکرد در فرکانس های میانی و بالا را به شما ارائه می دهد. پنل Flexi A60 معمولا در استودیوها به ویژه اتاق ضبظ و اتاق فرمان استفاده میشود....

  به زودی
 • ( 0 نظر )
  1,250,000 تومان

  سافت کیس 6 تکه نوا یکی از مشکلات نوازندگان درام جابجایی مطمئن است که به ساز ضربه ای وارد نشود.اینبار با تولید این کاور توانسته ایم که یکی دیگر از مشکلات نوازندگان را حل کنیم.این کاور دارای ابر 2 سانت و پارچه ضد آب میباشد. این کاور ها مناسب برای درام های 6 تکه است که شامل: 1 کیف برای کیک درام 22 2 کیف برای فلورتام 16-14 2 کیف برای تام های 10 و 12 1 کیف...

  1,250,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  250,000 تومان

  پایه ضرب تمپو مدل پرومکس این روز های نواختن ضرب و تمپو بسیار هوادار پیدا کرده است و نوازندگان ساز های کوبه ای بسیار علاقمند به ترکیب این 2 ساز شده اند پایه های دوبل ضرب و تمپو بسیار کم جا و به صرفه است.این پایه ها بسیار محکم بوده و قابلیت تنظیم ارتفاع نیز دارند.

  250,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  به زودی

  پنل اکوستیک ویکوستیک مدل Mega Fuser Bass Trap بیس ترپ Mega Fuser یک راه حل بسیار ساده برای درمان از بین بردن صداهای اضافه (هوم) فرکانس های پایین است. این پنل باعث ان میشود که شما صدا را شفاف و واقعی بشنوید. این پنل بسیار عالی مناسب برای اتاق های فرمان و .... است.

  به زودی
 • ( 0 نظر )
  130,000 تومان

  کاور کاخن نوا مدل مشکی با بند کولی یکی از اصلی ترین مشکلات نوازندگان پرکاشن جابجایی ساز ایمن ساز میباشد که وجود کیف های مخصوص این سازها به سختی قابل تهیه بوده است.همین امر باعث شده که شرکت نوامارکت به تولید این کاور ها به صورت جدی بپردازد. کاورهای کاخن نوامارکت با داشتن لایه 1 سانتی متری ابر ساز شما در برابر ضربه محافظت میکند.به دلیل داشتن پارچه درجه 1...

  130,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  240,000 تومان

  پایه تمپو مدل پرومکس امروزه در اجرا های زنده استفاده از پایه برای جیمبی و داربوکا بسیار مرسوم شده است.به همین دلیل به خاطر قیمت بالای محصولات خارجی تصمیم به تولید این محصول گرفتیم این پایه ها بسیار محکم و مقاوم بوده و قابلیت تنظیم ارتفاع و همچنین چرخش 360 درجه دارد.این پایه ها مناسب برای تمامی مدل های جیمبی و تمپو میباشد.

  240,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  به زودی

  هارد کیس یونولیتی دف مدل جودون یکی از مشکلات نوازندگان جابجایی راحت و اسوده ساز میباشد.این کاور ها دارای بدنه محکم و مقاوم بوده و بسیار سبک است.این جعبه های دف باعث جلوگیری از ضربه و اسیب به ساز شما میشود.همچنین دارای یک جیب در جلو کاور برای قراردادن کتاب یا دفتر میباشد.

  به زودی
 • ( 0 نظر )
  به زودی

  تایل اکوستیک نوا مدل Tatami این کفپوشها برای جلوگیری از ارتعاش صدا به زمین مورد استفاده قرار میگیرند.برای نوازندگان درام و پرکاشن و ساز های کوبه ای بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.از انجایی که صدا و لرزش نواختن سازهای کوبه ایبرای اطرافیان کمی اذیت کننده است این کفپوش ها انتخابی مناسب برای نوازندگان به شمار میرود.

  به زودی
 • ( 0 نظر )
  200,000 تومان

  ساخت ایران این کاور ها داری 2 سانتی متر ابر ضد ضربه و همچنین بلیزر ضد آب تولید شده است.این کاورها دارای جیب بزرگ برای جایگیری پایه های ساز است و شما به راحتی تمامی ادوات ساز و .... را با یک کاور حمل میکنید

  200,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  290,000 تومان

  پایه بندیر نوا مدل مشکی این نمونه از پایه بندیر ها دارای پایه کوتاه جهت استفاده راحت تر برای نوازنده است و همچنین دارای دو بازوی 360 درجه برای تنظیم زاویه مناسب و تنظیم ارتفاع تا 2 متر است.همچنین این پایه از سری چوبی و محکم جهت آسیب نرساندن به ساز و مقاومت بالا ساخته شده.این پایه دارای استحکام بالا و همچنین وزن بسیار پایین میباشد.

  290,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  250,000 تومان

  ساخت ایران این کاور های دارای بدنه ای از برزنت بوده و باعث جلوگیری از ضربه و آسیب به ساز میشود.همچنین دارای بند کولی برای جابجایی راحت تر است.

  250,000 تومان
 • ( 0 نظر )
  به زودی

  دفیوزر میکروفن مدل Screen Lite Flexi Screen Lite یک راه حل بسیار عالی و کم هزینه برای استودیوهای خانگی و ضبط صدا است.این پنل باعث جلوگیری از نویز و صداهای اطراف و همچنین بازگشت صدا میشود و شرایط ایده عالی را برای نوازنده ها و خواننده ها فراهم میکند.

  به زودی
 • ( 0 نظر )
  به زودی

  ساخت ایران کاور های بینگو بانگو بسیار حرفه ای و مقاوم در برابر ضربه هستند و دارای بند کولی نیز میباشند.

  به زودی